KURUMSAL


Arslanlar Elektrik

Yeni Nesil Ürünler


Kurulduğumuz günden bugüne elden bırakmadığımız temel ilkelerimiz yenilikçilik, çalışkanlık, dürüstlük bizler için olmazsa olmaz hayat felsefemizdir. Bu ülkeye ve insanına duyduğumuz derin saygı bizleri sürekli yenilikler için çalışmaya sevk etmiştir. Kurulduğumuz günden bugüne üretmiş olduğumuz ürünlere gösterdiğimiz kalite ciddiyeti satış sonrası garanti desteği ile sektöründe marka değeri olarak yerini almıştır.

Her geçen gün yenilenen ürün yelpazemiz kalite anlayışımızın sürekli ‘’daha iyisi nasıl olur’’ düşüncesi sektörümüzde takdir edilişimiz bizler için her daim motivasyon kaynağımız olmuştur.

Ülkemizin bir marka değeri olduğumuz için dünyayı sürekli yakından takip ederek dünyada her daim ülkemizi milletimizi temsil etmenin haklı gurur ve dikkati içerisindeyiz. ARSLANLAR ELEKTRİK, müşterilerine, iş ortaklarına karşı olan sorumluluklarının bilinciyle hareket eder.

Awesome Image

Vizyonumuz

Ülke ve dünya pazarındaki üreticileri arasında ilk ve sürekli tercih edilen dolyaısı ile tavsiye edilen bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizdeki tüm faaliyetlerde sürekli gelişme ilkesini benimseyen müşteri ile işbirliği içinde çalışan ve müşteri beklentilerini aşan müşteri memnuniyetini benimsemiş yeteneklerini daima artıran maksimum kaliteyi hedeflemiş ekip çalışmasına uyumlu bir kadro ile üretim yaparak rekabet yeteneğini koruyan bir şirket olmaktır.